Академія Oracle

КАФЕДРА ІУОС  Є ІНСТИТУЦІОНАЛЬНИМ УЧАСНИКОМ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ АКАДЕМІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА " ORACLE  ACADEMY"

З 2017 року  Університет ДФС України за сприяння кафедри ІУОС став дванадцятим  інституціональним учасником міжнародної програми академічного пратнерства  ORACLE  ACADEMY серед закладів вищої освіти України. (Для довідки:  РФ - всього 15 ЗВО є інституціональними учасниками даної програми, Білорусь - всього два ЗВО).
Програма Oracle Academy каф. ІУОС: https://academy.oracle.com/ru/membership-summary.html

Корпорація Oracle пропонує набір навчальних курсів професійної освіти під загальною назвою «Міжнародна програма академічного партнерства ORACLE Academy». Навчальні програми призначені для учнів і викладачів коледжів і вузів. Використання цих методичних розробок в навчальному процесі забезпечує високу якість освіти, яке так необхідно сучасному студентові. Всі курси доступні лише англійською мовою.

ORACLE Academy - це комплекс навчальних програм, матеріалів і ресурсів для навчання студентів передовим ІТ-технологіям, розробленим і підтримуваним корпорацією ORACLE. Це технології програмування, зберігання, обробки і управління великими обсягами інформації, а також різноманітні додатки для інформатизації бізнесу. Програма ORACLE Academy складається з трьох незалежних і різних за змістом підпрограм, призначених для різних категорій слухачів.

В рамках програми ORACLE Academy пропонується:

•  програмне забезпечення;
    •  навчальні програми;
    •  підручники для викладачів і студентів;
    •  технічна підтримка;
    •  навчання та сертифікація викладачів.
      Вимоги до завершення курсу навчання Oracle Academy за певний час варіюються в залежності від обраного формату навчання. Ці вимоги з кожного навчального заходу доступні за посиланням з інформацією про захід в  Календарі подій. Щоб курс навчання Oracle Academy виявився максимально корисним для Вас, вас ознайомлять з очікуваннями і вимогами до слухачів, перш ніж реєструвати для участі в заході. Якщо у студентів або викладачів (програма розрахована в першу чергу на них)  будуть питання про необхідний рівень знань і навичок для курсу навчання, вони будуть мати можливість зворотнього зв'язку.

Студентам і викладачам надається доступ до освітніх ресурсів Oracle і можливість працювати з найсучаснішими інформаційними технологіями:

Інституціональні учасники міжнародної програми академічного пратнерства  ORACLE  ACADEMY від України.