Урочисте святкування Дня знань!

03 вересня 2018 року, в Національному університеті державної фіскальної служби України відбулося урочисте святкування Дня знань!

На заході були присутні вельмишановні гості, серед яких начальник Головного оперативного управління ДФС України – Г. О. Лісовий; заступник начальника Головного оперативного управління ДФС України – В. Я. Мацюк; Президент ВГО «Асоціації платників податків України» – Грігол Катамадзе; Президент Федерації ММА Азербайджану, Віце-президент Європейської федерації бойового самбо – Шахріяр Аббасов; Президент Всесвітньої федерації бойового самбо, Президент бойового самбо України – Ельхан Велієв; Президент благодійного фонду «Майбутнє України» – А.П. Гмирін; Директор благодійного фонду «Майбутнє України» – М.А. Котушенко, а також ветерани праці нашого навчального закладу.

Від імені колективу університету з вітальним словом виступив ректор Національного університету державної фіскальної служби  України, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Павло Володимирович Пашко, який привітав студентів, курсантів та гостей з Днем знань та початком нового навчального року.

Tags: