Структура

Кафедра інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем (ІУОС) створена 1.09.2003 року. Кафедра є структурним підрозділом Науково-навчального інституту інформаційних технологій та менеджменту, яка забезпечує проведення освітньої діяльності за 47 навчальними дисциплінами для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

На базі кафедри ІУОС  у навчальний  процес впроваджується дві освітні міжнародні програми: Cisco Networking Academy  та  Oracle Academy, що значно розширює навчальні можливості для студентів та викладачів. Викладачі  кафедри мають статус інструкторів даних програм та право вручати сертифікати студентам, які успішно завершили спеціалізовані курси і підтвердити свої знання на іспитах.