Мережева Академія Cisco при УДФСУ

ЧОМУ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА СISCO ПОТРІБНА САМЕ ВАМ ?

З 2008 року в Університеті ДФС України на базі кафедри ІУОС впроваджується  освітня програма Мережевої академії Cisco (англ. Cisco Networking Academy Program).  У 2008-2013 рр. програма показала свою ефективність при проведенні курсів підвищення кваліфікації ІТ-працівників середньої та вищої ланки ДФСУ (ДПАУ, ДПСУ). З 2012 року дана програма інтегрована у навчальний процес  підготовки бакалаврів за напрямом «Комп’ютерні науки».

Міжнародна компанія Cisco Systems є світовим лідером в області інфокомунікаційних технологій, що радикально змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Cisco відома своїми розробками телекомунікаційного устаткування і наданням клієнтові комплексного рішення при організації мережевої інфраструктури за напрямками: мережі передачі даних, спільна робота, центри обробки даних і віртуалізація.

Компанія створила багаторівневу розгалужену освітню систему сертифікації інженерів з комп'ютерних мереж. Завдяки тому, що складання контрольних іспитів у цій системі дає можливість перевірити знання не тільки продукції Cisco, а й знання інфокомунікаційних технологій і протоколів, багато організацій, що  працюють на мережевому обладнанні інших фірм, визнають цінність професійних сертифікатів Cisco.

На сьогодні програма Академій Сisco пропонує широкий спектр курсів, частина яких інтегрується у навчальний процес кафедри ІУОС.
У програму дисципліни  "Комп'ютерні мережі" інтегрований модуль професійного курсу ССNA Сертифікований спеціаліст з мереж Сisco - "Вступ до  мережевих технологій" (викл., доцент Редич О.В.). Студенти мають можливіть отримати сертифікати-ваучери для знижок при складанні іспитів на промислові сертифікати. У вивченні дисципліни "Технології захисту інформації" застосовуються ресурси курсу " Cybersecurity Essentials* (викл., доцент Антонюк А.О.Ю, доцент Ратушняк Т.В.).
У вивченні дисципліни "Об'єктно-орієнтоване програмування", "Алгоритмізація і програмування", "Теорія алгоритмів" застсоувуються ресурси курсу "Programming Essentials in C++" (ст.викл. Кожевніков І.Г., Воровченко Н.М.). Нижчаек показано прорфоліо курсів освітньої програми Ciscо Academy. Студенти, що навчаються на кафедрі  ІУОС мають можливість під час навчання пройти, і при умові успішного завершення, отримати сертифікати, що визнаються міжнародною спільнотою ІТ і  надають випускникам переваги при працевлаштуванні.

Для проглибленого вивчення  мережевих технологій  студенти можуть пройти спеціалізовані комп'ютерні курси, заняття на яких ведуть підготовлені у регіональних академіях Сisco інструктори, і які мають право на викладання і відкриття он лайн класів.  Можливе   викладання англійською мовою. Слухачі можуть вибирати інтерфейс курсів з однією із європейських мов за вибором. Слухачі реєструються на сайті Сіsco і мають доступ до широкого спектру навчально - методичного забезпечення..

ПЕРЕВАГИ КУРСІВ  СISCO

Програма Мережевих Академій Cisco (Cisco Networking Academy Program) діє з 1997 року. Більше 10000 Академій в 165 країнах світу дають студентам можливість комплексного підходу до навчання, який дозволяє отримати навички використання інфокомунікаційних технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Академії Cisco є найбільшим віртуальним навчальним класом: на даний момент в Академіях одночасно навчається 1 млн. студентів.

Програма підвищує конкурентоспроможність студентів на сучасному ринку праці та надає різноманітні можливості працевлаштування в області інфокомунікаційних технологій.  Відмінною рисою нашої Академії Cisco є те, що за короткий термін Ви маєте можливість отримати як фундаментальні знання, так і практичний досвід адміністрування обладнання Cisco. При цьому лекційні заняття проводяться як очно , так і дистанційно он-лайн у зручний для вас час. Всі заняття записуються і доступні на сайті Академії для перегляду в будь-який час. Практичні заняття на устаткуванні Сisco проводяться за узгодженим розкладому  навчальній лабораторії НУДПСУ..